Kanalizasyon Hat Tespit Dedektörü

Kanalizasyon Hat Tespit Dedektörü


Yer altında bilinmeyen kanalizasyon arıza, su-elektirik, gaz, telefon hattı belirlemede, çökmüş kırılmış veya tıkanmış boruların hatlarını belirlemek ve nokta tespit yapmaya olanak tanır.

Bilinmeyen hatların derinliklerini ve yönlerini hassas bir şekilde tespit eder aynı zamanda logar kapakları ve foseptik çukurlarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Bina su tesisat borularını konumunu, pimaş, pik, künk ve aspes boruların konumu yönünü ve derinliğini belirler.

 

Yıllar önce döşenmiş kanalizasyon, su, elektrik, doğalgaz hatlarının gidiş ve geçiş yerlerinin belirlenmesi çalışma bakımından ve diğer tesisatlara zarar verilmemesi bakımından çok büyük önem taşır. Yer altındaki boru hatlarının geçiş yönleri ve noktaları çalışmanızı kolaylaştırdığı gibi çıkacak ek masraflardan da sizleri kurtarır.

 

04 Şubat 2012
2.202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
Bursa Kanalizasyon Arıza firması olarak yılların getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve hizmetimize daha kolay ulaşabilmeniz için web sitemizi yeniliyoruz. Firmamız Türkiye ‘nin çeşitli bölgelerinde profesyonel kadrolarımız ile hizmetlerine devam etmektedirler. Malatya Kanalizasyon ve Tesisat, İzmir Kanalizasyon ve Tesisat, Bursa Kanalizasyon ve Tesisat olmak üzere bulunduğumuz merkezlerde ve çevre illerde hizmetimizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde Türkiye ‘nin her bölgesinden tesisat arızalarınız, kanalizasyon arızalarınız, petek ve kombi gibi ısıtma sistemlerinin temizliği için bizleri arayabilirsiniz.