BURSA Sıhhi Tesisat

BURSA Sıhhi Tesisat

BURSA il ve ilçelerde her türlü Sıhhi tesisat Dogalgaz tesisatı BURSA su kaçağı tespit,Güneş enerjisi Kombi bakım ,Kanalizasyon açma ve Görüntüleme ,Su kaçağı tespiti Su tesisatı ile Alakalı Problemlere Hizmet Vermekteyiz  30 Yıllık Meslek deneyimi güçlü ekip ve ekipmanla hizmet sunmaktayız.BURSA şehrindeki Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım kategorisinde hizmet veren firma ve kuruluşlara ait sayfa.

Merkez ve depo durumunda olan bir kazanda üretilen sıcak havanın veya suyun, binaya yerleştirilmiş borularla dolaştırılarak yapının her yanının ısıtılmasının sağlandığı en bilindik ve klasik yöntemdir. Bu sistem duvardan ısıtma olarak yapılandırılabildiği gibi, inşaat esnasında hayata geçirilecek doğru bir projelendirme ile yerden de yapılabilmektedir. Isıtmanın kalitesi ve verimliliği ısıtılacak mekana göre yapılacak doğru projelendirme, kaliteli malzeme ve yüksek teknolojinin kullanılması ile doğru orantılıdır. Gün geçtikçe ilerleyen teknik alt yapının kullanılması ve uzun süreli yaşayacak şekilde uygulanması gerekmektedir.

sıhhi tesisat

Sıhhi tesisat genel olarak; su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat malzemelerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat endüstrisi her gelişmiş ekonominin temel ve değerli bir parçasıdır.

Tesisat üzerinde çekilmiş borularla beraber birçok farklı malzeme de kullanılmaktadır (vanalar, dirsekler, tel ve diğer bağlantı parçaları). Tesisatın bağlantıları son kullanıcıya göre dizayn edilmiştir. Bu bağlantı noktalarına örnek olarak; tuvalet, pisuar, duş, mutfak, çeşme, buz makinası, fıskiye ve göz yıkama çıkışları verilebilir. Ayrıca her planda olmayan tesisat ekipmanları da vardır; debimetreler, pompalar, genleşme tankları, çekvalfler, filtreler, su yumuşatma cihazları, su ısıtıcılar, eşanjörler, sayaçlar ve kontrol sistemleri gibileri ilk akla gelenlerdir. Sıhhi Tesisat olarak adlandırılan başlıca sistemler; Günlük kullanımdaki sıcak, soğuk su ihtiyaçları drenaj, lağım ve menfez sistemleri pis su tesisatları yağmur suyu, yüzey ve yeraltı suyu drenajları akaryakıt tesisatlarıdır.

[rev_slider alias=”anasayfa”][/rev_slider]

kalorifer

Merkez ve depo durumunda olan bir kazanda üretilen sıcak havanın veya suyun, binaya yerleştirilmiş borularla dolaştırılarak yapının her yanının ısıtılmasının sağlandığı en bilindik ve klasik yöntemdir. Bu sistem duvardan ısıtma olarak yapılandırılabildiği gibi, inşaat esnasında hayata geçirilecek doğru bir projelendirme ile yerden de yapılabilmektedir. Isıtmanın kalitesi ve verimliliği ısıtılacak mekana göre yapılacak doğru projelendirme, kaliteli malzeme ve yüksek teknolojinin kullanılması ile doğru orantılıdır. Gün geçtikçe ilerleyen teknik alt yapının kullanılması ve uzun süreli yaşayacak şekilde uygulanması gerekmektedir.

hidrofor

Hidrofor mekanizmasının temel görevi belli bir basınç uygulayarak suyun binanın üst katlarına taşınmasını sağlamaktır. Çok basit bir işlem olarak algılansa bile, hidrofor günümüzde binaların en gerekli ekipmanlarından biri konumundadır. Alarko Carrier olarak her binanın ve ihtiyacın farklı olduğu gerçeğini göz önünde tutarak farklı teknolojilerle çalışan çeşitli hidrofor sistemlerini üretiyor ve sizlere sunuyoruz.

Küçük çaplı bina ve ihtiyaçlar için Mini Tip Hidrofor; büyük apartmanlar konaklama ve sağlık kurumları gibi çok kullanımlı binalar için Dik Pompalı Hidrofor ve daha yüksek konfor ve uzun zamanlı tasarruf amaçlanan binalarda ise azalan debi veya basınç ihtiyacına göre pompa devrini ve şebekeden çekilen gücü azaltan Frekans Kontrollü Hidrofor sistemlerini kullanımıza sunuyoruz.

buhar tesisatı

Buhar geçmişte olduğu gibi günümüzde de endüstride ve güç üretiminde yaygın olarak kullanılan ve çok iyi özellikleri olan bir ısı transfer akışkanıdır. Buhar tesisatı sıcak su, kaynar su veya termik yağlara göre çok karmaşıktır. Yapımda ve işletmede bilgi ve özen ister. Buhar çeşitli amaçlarla çok yaygın olarak kullanılan bir akışkandır.

Buharın ana kullanım alanları;

  1. Endüstriyel,
  2. Isıtma,
  3. Termik santrallarda elektrik üretimidir.

Sadece ısıtma amacıyla buhar kullanımı artık terk edilmiştir. Ancak özel durumlarda ısıtmada buhar kullanılmaktadır. Bu nedenlerin en önemlisi ısıtma yapılan bölgede büyük kot farkının bulunmasıdır. Kazan üzerinde statik basıncın çok yüksek olması nedeniyle bu durumlarda sıcak veya kızgın su kullanılamaz veya ekonomik olmaktan çıkar. Buhar gıda, kimya, petrokimya, tekstil endüstrisinde geniş ölçüde kullanılır.

klima

Klima soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamın ısısını azaltmak, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır. İnsanın rahat ettiği çevre sıcaklığı bir başka ifadeyle rahatlık sıcaklığı bulunan ortamdaki hava sıcaklığıyla havanın nem oranına bağlıdır. Klima sistemleri sadece bunu sağlamakla kalmaz, ısınma konusunda da yüksek verimi sayesinde konforun artmasını sağlar. Bu nedenle klima günümüzde artık bir lüks değil, gerçek bir ihtiyaçtır.

Alarko Carrier tüm mekanlar için en doğru çözümü size sunar. Bu çözüm ihtıyacınız doğrultusunda küçük mekanların iklimlendirilmesini sağlayacak duvar tipi split klimalar olabileceği gibi, çok daha büyük mekanların iklimlendirilebilmesi için çoklu sistem klima santralleri de olabilir. Size uygun olan sistem her ne olursa olsun en kalitelisini ve verimlisini ürün yelpazemizde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Size sunduğumuz ürünlerde kaliteden ödün vermediğimiz gibi çevreye olan duyarlılığımızdan da ödün vermiyoruz.

Alarko Carrier olarak yaşayan herşeye karşı sorumlu olduğumuzu düşünüyor ve bu nedenle ürünlerimizde ozonla dost soğutucu akışkanları kullanıyoruz. Ürünlerimizde kullanılan geri dönüştürülebilir parça sayısı gün geçtikçe artmakta ve ayrıca Alarko Carrier olarak enerji verimli üretim ve ürün sektörde öncü rol oynamaya devam ediyoruz. Bu sayede geleceğin standartları bugünden yakalanmış durumda.

 

havalandırma

Ortamda bulunan kalitesiz ve pozitif değerlerini kaybetmiş havanın tazesi ve kalitelisi ile değiştirilmesi her mekan için büyük önem arz eder. Bu büyük ölçekli bir fabrika da olabilir, her gün içinde bulunulan ofis ortamı da. Amaç temel olarak içerideki kirli havayı alıp binanızdaki odalara dışarıdaki temiz havayı vermek de olsa, projelendirme, kullanılan malzeme ve teknoloji her binaya ve her mekana göre farklı olmalıdır. Alarko Carrier olarak her amaca yönelik ürün yelpazemiz ve çözüm önerilerimizle hizmetinizdeyiz. Amacınız kapalı otopark havalandırması gibi komplike bir iş dahi olsa, en doğru çözümü bizde bulacaksınız

BURSA Sıhhi Tesisat,BURSA Su Tesisat,BURSA Sıhhi Tesisatçıları,BURSAdaki Tesisatçılar,BURSA Sıhhi Tesisat Firmaları,BURSA Musluk Tamircileri,BURSA Su tamircisi,BURSA Sucular,BURSA Sıhhi Tesisat İşleri,BURSA Beton Kesme,BURSA Klozet Tamircisi,BURSA Tuvalet Tamircisi,BURSA Su Tamiratçısı,BURSA Batarya Tamiratı,BURSA Karot İle Beton Delme,BURSA Beton Kesimi,BURSA Su Tamiratçıları,BURSA Musluk firmaları,BURSA Güneş Enerji Tamiratçıları,BURSA İnşaat Malzemecileri,BURSA Erkan İş Sıhhi Tesisat,BURSA Sıhhi Tesisat Bakım Ve Onarım,BURSA Sıhhi Tesisat İşleri,

 

 

BURSA Sıhhi Tesisat,BURSA Su Tesisat,BURSA Sıhhi Tesisatçıları,BURSAdaki Tesisatçılar,BURSA Sıhhi Tesisat Firmaları,BURSA Musluk Tamircileri,BURSA Su tamircisi,BURSA Sucular,BURSA Sıhhi Tesisat İşleri,BURSA Beton Kesme,BURSA Klozet Tamircisi,BURSA Tuvalet Tamircisi,BURSA Su Tamiratçısı,BURSA Batarya Tamiratı,BURSA Karot İle Beton Delme,BURSA Beton Kesimi,BURSA Su Tamiratçıları,BURSA Musluk firmaları,BURSA Güneş Enerji Tamiratçıları,BURSA İnşaat Malzemecileri,BURSA Erkan İş Sıhhi Tesisat,BURSA Sıhhi Tesisat Bakım Ve Onarım,BURSA Sıhhi Tesisat İşleri,tuvaletim tıkandı, lavabo tıkandı, kanal açma, kırmadan su kaçağı bulma, pimaş aç, su kaçak tespiti, kaçak su tespiti ,kanalizasyon açma ,tıkalı boru açma, lavabo açıcı, su tesisatı kaçak bulma, su kaçagı, tıkanıklık açma, su kaçağı tespit ,kanal temizleme, loğar açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet açıcı ,,BURSA tuvalet tıkanıklığı, su kaçakları, lavabo aç ,su sızıntısı , su kaçak tespit, pimaş açma, kırmadan su kaçağı tespiti ,tuvalet tıkandı, tıkanan tuvalet nasıl açılır ,su sızıntısı tespiti, kırmadan su kaçak tespit ,tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, gider açma ,lavabo açma ,lavabo tıkanıklığı ,tuvalet tıkanması ,kanalizasyon temizleme, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır, su kaçak bulma, rögar temizleme, lavabo tıkanması, tuvalet tıkandı ne yapmalıyım, su tesisatında kaçak nasıl bulunur, su kaçağı uzmanı, kaçak su , kaçak su bulma, su kaçak ,su sızıntı tespiti , tıkalı lavabo nasıl açılır ,kanal açma , loğar temizleme, tesisat kaçağı bulma ,tıkalı lavabo ,tıkalı tuvalet nasıl açılır , tıkanık boru açma, kaçak su tespit ,su sızıntısı tespit ,su tesisat kaçak bulma ,tıkalı gider açma ,kameralı kanal açma ,kırmadan tıkanıklık açma , klozet tıkanıklığı nasıl açılır ,tuvalet tıkanınca nasıl açılır, kırmadan su kaçağı ,su tesisat ,BURSA kaçağı,musluk bozuldu ,musluk içinde kırıldı ,duvardan su kaçırıyor,lavabonun altında su kaçırıyor,mutfağın altındaki boru patladı ,banyodan su gitmiyor,lavabodan su gitmiyor,tuvaletten kötü koku geliyor,musluk tamircisi,boru patladı,boru tamircisi,vana suyu kapatmıyor,vana bozuk,musluk bozuldu,,BURSA batarya duvardan su kaçırıyor,lavabonun sifonu su kaçırıyor,banyo duşu bozuldu,tesisat ustası,sucu ustası,balkon borusu tıkandı,musluk ustası,çatı gideri tıkandı,Musluk tamircisi,lavabo montaj ustası,tesisat malzemeleri,Sıhhi tesisat malzemeleri,Mekanik tesisat,Sıhhi tesisat projeleri,Pis su tesisatı,,BURSA Su tesisat borusu,Radyatör,Su tesisatçı arayanlar,Atık su tesisatı,Su tesisatçısı,Su tesisatı kaçak bulma,su tesisatı boru fiyatları,su tesisat malzemecileri,Su tesisat işleri,Plastik tesisat malzemeleri,su tesisatı kaçak bulma cihazı,,BURSA Bina su tesisatı,Banyo tesisat malzemeleri,Tesisat projesi,Su tesisat tamiri,Boru tesisatçısı,Banyo tesisatı,Plastik boru malzemeleri,Acil tesisatçı,Kalorifer tesisat malzemeleri,Su tesisatı boru çapları,Hidrafor boru tesisatı,Yerden ısıtma tesisatı,Tesisat bağlanma elemanları,,BURSA Mekanik tesisat şirketleri,Su tesisatı nedir,,BURSA Plastik boru aparatları,Su tesisatçısı,Tesisatçı,Su tesisatı,Tesisat,doğalgaz tesisatı,Mekanik tesisat,Su tesisat malzemeleri,Kalorifer tesisatı,Yangın tesisatı,Sıhhi tesisat malzemeleri fiyatı,Tesisat ustası,Kat kaloriferi,Kalorifer kazanı,Termostatik vana fiyatları,Su tesisat malzemeleri isimleri,Bitişik Sıhhi tesisat,Sıhhi tesisat fiyatları,Sıhhi tesisat ustası,Doğalgaz tesisat malzemesi,Su tesisat kaçağı,Sıhhi su tesisatı,,BURSA Su tesisatçısı burada,Su tesisat işleri,Tesisat malzemeleri isimleri,Buhar tesisatı,Temiz su tesisatı,Tesisat malzemeleri,Kombi tesisatı,Pvc Tesisat malzemeleri,Su tesisat tamiri,Tesisat sistemleri,Tesisat teknolojisi,Radyatör Tesisatı,Kameralı su tesisatçısı,Tesisat ürünleri,Isı tesisatı,Su tesisatı döşeme,Tesisatta kullanılan boru çeşitleri,Doğalgaz vanası,Su tesisat makinesi,Boyler tesisat,Tuvalet tesisatı,

04 Ağustos 2008
2.902 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
Bursa Kanalizasyon Arıza firması olarak yılların getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve hizmetimize daha kolay ulaşabilmeniz için web sitemizi yeniliyoruz. Firmamız Türkiye ‘nin çeşitli bölgelerinde profesyonel kadrolarımız ile hizmetlerine devam etmektedirler. Malatya Kanalizasyon ve Tesisat, İzmir Kanalizasyon ve Tesisat, Bursa Kanalizasyon ve Tesisat olmak üzere bulunduğumuz merkezlerde ve çevre illerde hizmetimizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde Türkiye ‘nin her bölgesinden tesisat arızalarınız, kanalizasyon arızalarınız, petek ve kombi gibi ısıtma sistemlerinin temizliği için bizleri arayabilirsiniz.